Підготовчий спаринг із Зорею

ФК «Зміна» — ФК «Зоря» м. Миронівка — 4:0(3:0)

1 серпня. м. Біла Церква. 11:00. Стадіон «Зміна»

Склад ФК «Зміна» (2 тайм) : Ольшевський, Клешня, Штика, Кваша, Власов, Кондубін, Діякончук, Нагієв, Жмакін, Мількевич, Шевченко.

На заміну виходили: Черніченко, Вовченко, Тихон, Чистяков.

1 сарпня на стадіоні «Зміна» відбувся контрольний матч нашої команди з ФК «Зоря» м. Миронівка, що виступає в першій областній лізі. Слід зазначити, що гру було заплановано на два тайми, кожен по 45 хвилин. У першому таймі грав експерементальний склад, із гравців, які перебувають на перегляді у нашій команді, а у другому вийшли переважно гравці 1998 р.н., вихованці нашої ДЮСШ, розбавлені кількома досвідченими гравцями.

Отож гравці, що були на прегляді дуже впевнено виграли перший тайм — 3:0.

У другому таймі вже наші хлопці продовжували володіти ініціативою. Напочатку Нагієв прострільною передачею на дальню штангу зробив подарунок Жмакіну, але той не влучив у порожні ворота. Через 10 хвилин той же Жмакін не реалізував чистий вихід віч на віч, влучивши у голкіпера. Але згодом, коли своїми індивідуальними діями Діякончук заплутав суперників, та віддав на Кондубіна, рахунок було відкрито. З точним ударом з 15 метрів у дальній кут голкіпер не впорався — 4:0. Надалі виникали моменти як у одних, так і у  інших воріт, але більше голів глядачі не побачили. Отож підсумуовий рахунок гри — 4:0 на користь змінівців.