«Зміна-2005» — чемпіони Київської області з футболу!

В суботу 26 червня у м. Боярка на місцевому стадіоні «Зеніт» відбувся фінальний матч цьогорічного чемпіонату Київщини серед дитячо-юнацький команд у віковій групі 2005-06 р.н.
Цього сезону в даній віковій групі у змаганнях взяли участь 28 команд із різних куточків Київської області.
У фінал же пройшла команда «Центр розвитку спорту» м. Боярка та команда «Зміни».

Завдання у нашої команди було з непростих. Боярська комада, яка до того ж грала на власному полі, у стикових матчах із розгромними рахунками вибила із розіграшу білоцерківські «КОДЮСШ-Рось» та «Арсенал». Але це зовсім не вплинуло на нашу команду.
З перших хвилин наші хлопці заволоділи ініціативою та почали створювати небезпечні моменти. Вже на першій хвилині мав забивати Пономаренко, але не влучив у порожні ворота з гострого кута. А на четвертій хвилині матчу Новохацький прекрасною розрізною передачою вивів Лінивого віч-на-віч із голкіпером і той майстерно в один дотик вразив ворота господарів — 1:0. Повну перевагу за моментами у першому таймі мала наша команда: вісім ударів по воротах супротивника, стійка,
проти одного удару з боку господарів. Проте на перерву змінівці пішли із мінімальною перевагою у рахунку.
Другий тайм активніше почали боярці і майже відразу змогли зрівняти рахунок. Обрізавшись на власній половині поля ми наразилися на контратаку, та пропустили.
До честі наших хлопців, вони не знітилися й майже одразу пішли уперед. За декілька хвилин наша команда отримала право на кутовий. Замість звичного розіграшу вирішено було подавати. Дрозд зробив подачу на дальню стійку, а Лінивий влучно пробив у верхній ближній кут, зробивши дубль.
До кінця матчу ми мали ще декілька прекрасних нагод аби забити ще: зпочатку Пономаренко замикаючи передачу з флангу пробив вище воріт, а згодом Ластовка не реалізував чистий вихід віч-на-віч із голкіпером.
Боярці ж так і не змогли створити нічого небезпечного біля наших воріт. Як підсумок — 2:1 і наша команда 2005 р.н. слідом за чемпіонством з футзалу стає чемпіоном Київщини з футболу!
Після матчу відбулося нагородження переможців та призерів змагань. Отримали наші вихованці й індивідуальні призи. Так, кращим бомбардиром фінальної частини було визнано Ігора Лінивого. А кращим гравцем чемпіонату став Коваленко Назар.