Чемпіонат ДЮФЛУ. 5 тур

1-го жовтня у 5-му турі першості України наші дві команди U-15 та U-17 приймали на стадіоні «Зміна» своїх ровесників, команду СДЮШОР-Чайка м. Черкаси.
Команда U-17 Володимира Величка гідно виглядала на фоні більш досвідченої та фізично міцної команди з Черкас. За рівної гри у першому таймі наші хлопці пропустили необовязковий гол після помилки голкіпера, який невдало вийшов з воріт. На цьому невдачі нашої команди не скінчилися. У другому таймі за надмірні емоції був вилучений Іваницький. А скоро ми пропустили вдруге: черкащани реалізували вихід віч-на-віч.

«Зміна» U-17 — «СДЮШОР-Чайка» U-17  0:2

«Зміна» U-17: Мотолиженко, Морозюк, Коляденко, Іваницький, Бондаренко, Василенко, Міхальов, Добровольський, Загурський, Федоров, Поліщук.
Запасні: Яценко, Распопов, Яценко, Стасюк

Вилучення: Іваницький (Зміна — U-17)

Команда U-15 Меркушева В.І. дуже впевнено провела свій поєдинок, не залишивши жодних шансів чаркащанам. Якщо перші хвилини виявилися трохи нервовими для гравців «Зміни», то надалі на полі була повна перевага білоцерківців. Тож, як результат впевнена перемога змінівців із рахунком 3:0.

«Зміна» U-15 — «СДЮШОР-Чайка» U-15  3:0

«Зміна» U-15: Куріленко, Довгань, Козаченко, Олефіренко, Єрмак, Дєдухов, Мусієнко, Кулагін, Ганус, Супоцінський.
Запасні: Нехай, Меркушев, Главацький, Тищенко

Голи: Дєдухов, Єрмак, автогол