СМЕНА 2000-2001

mmTfFAjhaiQ

Тренер Величко В.П.


Брегеда Владислав Олегович                                                                                                                        10.09.2000
Добровольський Дмитро Русланович                                                                                                     28.06.2000
Бичек Костянтин Романович                                                                                                                        21.04.2000
Морозюк Олександр Русланович                                                                                                               16.10.2000
Федоров Дмитро Федорович                                                                                                                          01.09.2000
Данилюк Андрій Олександрович                                                                                                                29.12.2000
Тихон Микола Денисович                                                                                                                                 10.11.2000
Мазур Ярослав Вадимович                                                                                                                              20.07.2000
Безкоровайний Кирило Володимирович                                                                                               03.10.2000
Білоцерківець Едуард Андрійович                                                                                                             26.02.2001
Ковтун Ярослав Сергійович                                                                                                                            01.09.2001
Дегтярьов Данило Генадійович                                                                                                                    04.08.2001
Загурський Дмитро Олегович                                                                                                                         01.11.2001
Бондаренко Руслан Сергійович                                                                                                                      18.01.2001
Фурдецький Валентин Олександрович                                                                                                    06.01.2001
Янковський Ілля Олександрович                                                                                                                 26.02.2001
Андрушенко Назар Олександрович                                                                                                            17.11.2001
Василенко Станіслав Андрійович                                                                                                                01.06.2001
Лапач Богдан Миколайович                                                                                                                             06.07.2001
Кухарь Данило Вячеславович                                                                                                                         06.09.2001
Виценко Андрій Володимирович                                                                                                                   24.10.2001
Іваницький Богдан Олегович                                                                                                                           17.09.2001