Результативна мирова із «Чайкою»

Сьогодні на стадіоні «Зміна» відбулася товариська зустріч між нашою командою та «Чайкою» з Петропавлівської Борщагівки.
Суперник був більш ніж серйозний. Чемпіон Київської області минулого сезону, а цьогоріч — учасник чемпіонату України серед аматорських колективів. У планах команди на наступний сезон участь у другій лізі.

Гра вийшла цікавою та безкомпромісною. Змінівська молодь не бажала поступатися іменитому супротивнику, мабудь саме через це багато боротьби та жорстких стиків.
Саму гру можна розділити на дві частини. У першому таймі супротивник виглядав краще, що й вилилося у два забиті голи — один під кінець першого тайму, один на початку другого. Обидва через помилки оборони при створенні штучного оффсайду. Але після другого пропущеного голу наші хлопці не опустили руки, й заграли в зовсім інший футбол — вдало намагалися комбінувати, тримати мяч, не поступалися у боротьбі та врешті решт зуміли досягти свого. Спочатку Здебський знайшов на правому фланзі Неньку, який точно прострілив у штрафний майданчик на Квашу. Артемові нічого не залишалося, як влучити з 5 метрів у ворота — 1:2. А перед самим фінальним свистком Здебський втік на побачення із голкіпером «Чайки», та реалізував футбольний буліт.
Тож, результативна нічия — 2:2. Хороший результат для нашої юної команди у матчі із сильним суперником!

Склад «Зміни»:
Основний склад: Осипенко, Ненько, Однорог, Вовченко, Штика, Нагієв, Зозуля, Кваша, Здебський, Калач, Шегда.
На заміну виходили: Дяченко, Тихон, Плясецький, Поліщук, Шпильовий, Черніченко, Чистяков, Петрина, Вареник.
7muYwnFiDvU bEfDnxnrtZA cMBjoizWuqg hWIYpJ9Kcqo IIGCG9VKiOo T18vZn-X__g ygF1LlziBVo