«Олімпік» U-21  — «Карпати» U-21 – 2:1 (1:1)

Голи: Цимбалюк (37), Галенков (57) — В. Гладкий.

31 серпня. Біла Церква. 17:00. Стадион «Зміна».  680 глядачів. 23 градуси

«Олімпік»: Махарадзе, Дорош, Счастливцев (В. Хомутов, 46), Козлов, Федорів (Доронін, 46), Цимбалюк, Варванін, Бондаренко, Танчик, Пуди (Соломкін, 75). Галенков.

Запасні: Савчук, Касьяненко, Єлоев, Глиняний,

«Карпати»: Силецький, Сениця, Маркович, Лобай, Дударенко, Михайловський (Вербний, 46), Завийський, Полюганич (Гуцуляк, 59), Грисьо, Гладкий, Захарків (Яструб, 73).

Запасні: Мозуль, Виздрик, Штаненко.

Тренер Александр Чижевський.

Попередження: Дорош (31) — Сениця (14), Маркович (70), Лобай (86).

Вилучення: Сениця (63, друге попередження), Завийський (71).

Багато глядачів зібралося у цей чудовий день на затишному стадіоні «Зміна». І що цікаво, прийшли вони підтримати зовсім не місцеву команду — то донецький «Олімпік» поступово завойовує симпатії білоцерківців. То й недивно, бо ж люди у нас розуміються на футболі, тим паче на хорошому футболі, якого нажаль у нас в місті в обмаль…

Тому підтвердження й чотири гравці першої команди олімпійців, з різних причин відряджені на допомогу дублерам — Федорів, Махарадзе, Танчик та Доронін цього дня радували місцевого вболівальника своєю майстерністю.

Отож розпочали активніше львівяни. Вже на початку матчу вони блискуче розіграли кутовий, після чого Гладкий відкрив рахунок. Олімпік пішов відіграватися, та одразу втратив кілька гарних нагод. Карпати ж гостро виходили в контратаку. Вже наприкінці першого тайму в олімпійців пройшла зразкова атака. Федорів з лівого флангу подав на дальню стійку, Галенков скинув на лінію воротарської, після чого Цимбалюк ефектно розстріляв ворота — 1:1.

Початок же другого тайму був за Карпатами, але зовсім скоро Олімпік перехопив перевагу. Активний та швидкий Танчик розібрався з опонентом, та навісив у штрафну, де зігравши на випередження переправив круглого у сітку Галенков — 2:1! А потім були два вилучення у Карпат. Але незважаючи на це вони могли зрівняти рахунок на останніх хвилинах. Та цього дня вдача була на боці олімпійців — фінальний рахунок — 2:1! Свято футболу вдалося, з першою перемогою у сезоні, Олімпік!

u21_olympic_karpati31072015011u21_olympic_karpati31072015010u21_olympic_karpati31072015003