Ми не заслуговували на поразку…

ЗМІНА (Біла Церква) — ЛОКОМОТИВ-ДЖОРДЖІЯ (Київ) — 1:2 (Вієра, 45+2 — Чантурія, 23, Бамба, 56)

Стадіон «Зміна», м. Біла Церква, 150 глядачів

Основний склад: Ольшевський, Кваша, Вієра, Власов, Штика, Лиховидько, Цимбалюк, Кисіль, Жмакін, Глиняний, Шегда

Запасні: Нагієв, Діякончук, Вовченко, Черніченко, Войтейко, Шевченко, Кондубін

15 серпня на стадіоні «Зміна» наша команда приймала  «Локомотив-Джорджія» з Києва. Сподівання на цей матч були великі, тож і не дивно, що настрій у гравців «Зміни» був бойовим.
Гра почалася з атак Локомотива. Кияни намагалися атакувати позиційно, змінівці ж чекали нагоди контратакувати. Але скоро ініціатива цілком і повністю перейшла до білоцерківців. Вієра та Кваша дуже небезпечно  почергово пробивали головою, а на простріл низом з правого флангу трохи не встиг Жмакін. Лиховидько після сольного проходу пробивав з-за меж карного майданчика — поруч зі стійкою… І як в таких випадках часто буває, якщо марнуєш багато нагод, пропускаєш у власні ворота. Так і сталося… Несподівана контратака залізничників завершилася голом.

Змінівці кинулися відіграватися, мали кілька небезпечних штрафних — після удару Шегди у гру вступив голкіпер, а  Лиховидько влучив у стінку зі зручної позиції. Але гол назрівав, і от 47 хвилина першого тайму — подача з кутового, Вієра вистрибує вище всіх, і головою влучає у кут воріт залізничників — 1:1. Гол  у роздягальню, і в хорошому настрої футболісти «Зміни» пішли на перерву.
Другий тайм, як і перший, гостріше почали гравці «Локомотива». Вони володіли ініціативою, та змогли створити кілька небезпечних нагод біля наших воріт. Здавалося, що загрозу вдалося відвести, як Бамба, змістившись у центр після проходу лівим флангом пробив точнісінько у дальній верхній кут — 56 хвилина і ми знову поступаємося. Цей гол був несподіваним для змінівців, довго ще вони не могли прийти до тями, та налагодити свою гру. Та всеж в другій половині другого тайму наша команда почала тиснути на ворота суперника. Цимбалюк обігравши двох захисників вийшов віч на віч з голкіпером, але віддав неточну передачу на Кисіля. Гольова нагода була змарнована. На заміну замість Жмакіна та Глиняного вийшли Нагієв та Войтенко, а пізніше Діякончук отримав шанс проявити себе, та врятувати матч для білоцерківської команди. Надалі небезпечну нагоду втратив Шегда. У кінцівці наша команда усім складом пішла вперед, кілька разів розстрілюючи ворота киян з декількох метрів, але ворота гостей були наче зачаровані.

Нажаль «Локомотиву» вдалося зберегти бажану перемогу. А наша команда повинна не опускати руки, з такою грою перемоги прийдуть дуже скоро, потрібно лише набратись терпіння.