«Зміна-2005» на турнірі «Галицька Зима 2016»

Минулого тижня у м. Львові пройшов черговий турнір із назвою «Галицька Зима — 2016». Учасниками його стали 32 команди із різних куточків України, а вікова категорія — діти 2005 р.н. та молодші. Приємно, що учасниками такого чудового заходу стали і футболісти «Зміни», до того ж одразу двома командами.SYo1zdoADrQiOE5ixMn9Vc

Команда «Зміна-Б» під керівництвом Сокирка О.О.  потрапила до підгрупи разом із «Карпатами», «Юніором» із Івано-Франківська та ФК «Чортків».
Незважаючи на важкий жереб наша команда дала гідний опір кожному супернику, хоча і поступалася, було видно, як хлопці прогресують від матчу до матчу. Воно й не дивно, адже не кожного дня граємо із суперником, як Карпати…3sbwp4pBmEE4aJF6AXbNiU

Команда «Зміна-А» тренера Позднякова О.В. отримала в суперники по групі ФК «Львів», «Любомир» Ставище та «Пенуел» з Кривого Рогу. Здобувши перемоги у матчах з криворіжцями та ставищанами, розписавши мирову з ФК «Львовом» наші хлопці вийшли з групи з першого місця.

По закінченню групового етапу наша команда «Зміна-Б» зайнявши четверте місце у своїй групі потрапила на ставищанський «Любомир», що у своїй групі став третім. Основний час переможця не виявив, а у серії післяматчевих одинадцятиметрових наші хлопці здобули перемогу.
У наступному матчі «Зміна-Б» грала стиковий матч із командою «Пенуел» з Кривого Рогу, та нажаль поступилася.

«Зміна-А» у 1/8 потрапила на «Юніор» з Івано Франківська. У напруженому поєдинку змінівці здобули перемогу 2:0. Дубль оформив Новохацький Максим.
А ось у чвертьфіналі наша команда потрапила на львівські «Карпати» і слід сказати, що цей матч був гідний фіналу, та став окрасою турніру, адже зустрілися суперники, варті один одного. На початку матчу зусиллями того ж Новохацького змінівці повели у рахунку. У середені першої половини львівяни вирівняли становище, не без допомогі судді, що не помітив явну гру рукою. У другій половині тривала напружена боротьба із мінімумом моментів. І от за три хвилини до кінця матчу Дрозд із 15 метрів забиває блискучий мяч, вразивши девятку воріт суперника, та поставивши львівських хлопців та їх численних вболівальників у вкрай незручне становище… Та нажаль у вирішальні хвилини ми втратили концентрацію, та пропустили. Спочатку арбітр допоміг місцевій команді зрівняти рахунок, а згодом після помилки воротаря ми й взагалі поступалися. Отож 2:3 — неприємна за результатом, та аж ніяк не за змістом гри поразка. Тож 8 місце з 32 команд, це погодьтеся не найгірший результат, тим паче рівень суперників дуже високий.

Слід відзначити, що саме такі турніри найбільш сприяють розвитку та прогресу юнаків, а спілкування із однолітками, що приїхали з різних куточків України йде дітям тільки на користь, тому цього року турнір «Галицька Зима» відвідають абсолютно усі вікові категорії «Зміни».InbLblmR4LQvkdhnsYGpQIuozf4TeJUh8m07WmYTTma84fnyg9ar8U8