«Зміна-1999» — срібні призери чемпіонату Київської області з футболу!

25 червня у с. Шасливе, Бориспільський район, відбувся фінальний матч чемпіонату Київщини з футболу серед юнаків 1999 р.н.
Змагання тривали майже рік, а за путівку до фіналу боролися 12 колективів.
У фіналі ж мали зустрітися місцевий «КОДЮСШ-Арсенал» та «Зміна».
Суперник у нашої команди був надскладний. «КОДЮСШ-Арсенал» — учасний вищолігових всеукраїнських перегонів, укомплектований сильними виконавцями, які проживають та тренуються на базі щасливського інтернату, та мають повне забезпечення та прекрасні умови для тренувань.
Гра складалася важко. Перевага прогнозовано була на боці господарів поля, які й відкрили рахунок у матчі. У другому таймі зусиллями Юрія Денисенка наші хлопці зуміли вирівняти становище. Все йшло до серії пенальті, але нажаль на останніх хвилинах матчу змінівці пропустили. 2:1 — як підсумок друге місце у першості, що теж є прекрасним результатом.

Після матчу відбулося нагородження. Хлопці отримали дипломи та медалі. Треба зазначити, що кращим нападником чемпіонату став гравець «Зміни» Валентин Петрина.